| anonim_4396 a întrebat:

Heii

Poate vedea cineva ce caut pe Google :? Adica cei de la Internet etcc,,,?

6 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Parolele normal ca numai tu le stii

| PlasticMoon a răspuns:

Da.Google'ul vede tot ce faci mai ales daca ai cont si facebook'ul la fel chiar daca ao dat log out stie toate site'urile pe car e intri straight face

| Razvy197 a răspuns (pentru PlasticMoon):

Eu ma refeream daca vede persoanele gen : Operatorii de Internett

| Joey95 a răspuns (pentru Razvy197):

Of of, cati ani ai?laughing

Erai si tu curios, ti-a placut, si acum continui sa vizionezi, nu?
Urat, si nu, operatorii de internet nu pot vedea pe ce site-uri intri tu.

| Razvy197 a răspuns (pentru Joey95):

Nu ma refeream de aia x_x.Ma refeream daca ei imi pot vedea parolele la site-uri si etc tongue

| Joey95 a răspuns (pentru Razvy197):

Vrajeli.