| GeoOk a întrebat:

Heii, TPU. Vreau sa instalez windows xp sp2 cum fac ca sa intru in instalare?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă tot vrei Xp, măcar SP3 că și așa îl furi ca legal nu se mai găsește ca Xp e istorie de câteva luni, vezi la mine pe site că am o secțiune dedicata specială Xp-ului(e la profil site-ul, și ce te interesează la tehnologie), în care am detaliat de la A-z cum se instalează această platformă Microsoft.
Ia în calcul că Sp2 nu mai este compatibil cu nici o aplicație, deci Sp3 încă se mai târăște, asta până toți producătorii de hardware/software se vor alinia trendului Microsoftist, dictat de această corporație de doi bani.Succes

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Cu cd-ul in unitate atuncicand pornesti / restartezi unitatea, apesi in continuare butonul f12 pentru a-ti intra in boot login de unde selectezi dvd-rw cu cd-ul ( prima metoda )
A doua metoda este sa intri in bios, iar la boot sa ai cs/dvd pe 1st. Dai un save si exit, si apesi in continuare space. Acum poti instala windows-ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo,nu; poti in stala nici un windows la Dragoste si sex. Poate la Tehnologie! Ia incearca.

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil că avea nevoie de dragoste și sex pentru a instala Windows-ul laughing)

| DeyCj a răspuns (pentru Bratulescu_Mihai_1992):

De parcă la userii ce țin cu dinții de xp le și pasă că nu se mai găește legal de 8 luni, nu mai este sigur deloc, etc.Ei atâta știu.Xp cu Sp2 e cel mai bun, real est istorie de ceva vreme.