| MissxD a întrebat:

Hello happy am o imprimanta HP Deskjet F380 All-In-One si am probleme cu firul care se conecteaza la priza. As vrea sa imi cumpar alta imprimanta, dar ce fac cu aceasta? De vandut fara fir nu cred ca pot.
Si ce imprimanta imi recomandati? (doar cu xerox, scanner si nu prea scumpa)

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu-ti cumperi un cablu nou de alimentare, nu este prea scump. Numai bine!

| MissxD explică (pentru Ioandelasal):

Pai nu gasesc. Mi-a zis cineva de la un magazin Domo ca sa intru pe site-ul lor si sa comand un fir. Dar costa foarte mult din cate am inteles: cam 1 milion din cauza acumulatorului

| MissxD explică (pentru Ioandelasal):

Nu cred ca imi trebuie asta. Vorbesc si de acumulator, pentru ca el pare a fi cu probleme

| darrio2007 a răspuns:

Schimba-i firul.Bineanteles ca trebuie sa o desfaci.Sau roaga un prieten care se pricepe.