| CryNiky a întrebat:

Hello. Am o problema. De fiecare data cand deschid un link primit pe messenger, in loc sa-mi deschida Mozilla, imi deschide Word 2007. Am Windows 8. Vreo rezolvare la problema asta?

2 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Incearca sa iei Google Chorme este cel mai bun si nu iti da erori sau alte probleme. si iti dau un sfat. scapa imediat de windows 8winking

| CryNiky explică (pentru AlexandrulS):

Iarta-ma. 7 blushing Eram cu gandul al cel mai nou Windows laughing Nu cred ca voi rezolva problema instaland Chrome.