| XS a întrebat:

Hello. Aveam partitia C,D, E, F. Pentru a face loc de gb in C, am folosit programul EASEUS partition master 6 11 prof edition. Am repartizat Gb intre ele, alocand mai multi in C.Toate bune si frumoase pana am dat restart. C s-a facut cu mai multi gb,in schimb partita E, de unde am transf gb respectivi mi s-a blocat, zice ca este corupt, si nu pot folosit nimic. Am peste 30 foldere cu proiecte,poze, muzica, si altele.Mentionez ca am windows 7 starter si nu pot da reboot. Ceva sfaturi!?

5 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Ai incercat sa dai SISTEM RESTORE?

| XS explică (pentru VitalyDeMarco):

Nu era bifat sa se poata da.

| XS explică (pentru VitalyDeMarco):

Se poate face ceva pentru a recupera datele respective, pierdute in E?

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru XS):

O sa revin cu un raspuns mai tarziu, dupa ce vin de la munca...

Răspuns utilizator avertizat