| Annalina99 a întrebat:

Hello...
M-ar interesa sa cumpar o tableta...
Nu stiu pe care sa o aleg? Samsung sunt bune? Sau sa iau una de la Apple?
De la Apple care ar fi cea mai buna?
Multumesc

5 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Depinde de buget însă cred că Samsung e o alegere bună în raport calitate-preț.

| AgathaRo a răspuns:

Apple nu isi justifica pretul pentru marul ala muscat platesti cu 30-40% mai mult fata de un alt produs identic la caracteristici.

| luisanamy a răspuns:

Samsung GALAXY TAB 2
este preferata mea. Acum depinde si cat bani vrei sa dai pe ea.

| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Daca vrei sa dai foarte putini bani pentru o tableta poti sa mergi pe ceva de la Allview, Lenovo sau Huawei. De la unul din brand-urile acestea poti sa gasesti ceva si in limita a 500 ron, probabil, sau chiar gratuit la un abonament de internet. Ti-as recomanda totusi ceva la un raport calitate pret mult mai bun, cum ar fi un Google Nexus 7, iPad Mini sau Samsung Galaxy Tab2 sau Note 10.1.

| AwanderingLove a răspuns:

Zic ca Samsung este o alegere mai buna decat Apple. Plus ca Samsung este foarte rezistent si costa mai putin decat Apple