| daniellle a întrebat:

Hello people!
Am o micuţă problemă.
Am avut nişte probleme cu Google Chrome şi l-am dezinstalat. L-am instalat din nou şi de atunci nu mai pot deschide niciun fişier de tip.jpg fără să îmi apară acea fereastră în care mă pune să aleg cu ce program doresc să deschid fişierul.
Am bifat căsuţa aceea "Always use the selected program to open this kind of file", şi tot nu merge! Exact la fel face.
Ce Dumnezeu să îi fac? :-s
Fundiţă!

7 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Hello!

Cant iti apare de bifat, bifezi " Windwos media viewer". Pa, pa!

| DavidOsam a răspuns (pentru Anonim0100):

Photo*

| Anonim0100 a răspuns (pentru DavidOsam):

Asa mersii!

| daniellle explică (pentru Anonim0100):

Asta am făcut până acum şi de fiecare dată îmi apare.

| Anonim0100 a răspuns (pentru daniellle):

Atunci incearca sa debifezi si incearca asa

| comsacodrut a răspuns:

Cand iti apare de bifa bifeaza windows media viewer

| daniellle explică:

Am rezolvat altfel până la urmă.
Vă mulţumesc oricum! :*