| Emma6542 a întrebat:

Hello!happy Stie cineva dacă este vreo "manevra" pentru snapurile nedeschise? Pentru a se șterge sau să disparăhappy Nu le-am mai deschis de vreo 2 luni. am aplicat metoda cu dezinstalarea aplicației si nu funcționează. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| HornyM24 a răspuns:

Salut! Dacă am înțeles corect ce zici, știu că altfel în afară de a le deschide nu poți face nimic sa dispară! Parcă era ceva totuși cu o perioadă de vreo 6 luni sau ceva, dar sincer nu mai știu dacă era legat de Snap sau alta aplicație! Dar 100% știu sigur că altceva in afara de a le deschide nu există!