| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Hellow mama mi-a cumparat aseara un mp3 de la oriflame si nu mai merge crying
aseara mergea perfect iar azi.
nu merge
am apasat pe butonul de unde se deschide si
sad9 se aprinde o luminita dar se inchide la loc
daca ar merge ar sta aprinsa
mama ma omoara daca afla ca s-a stricat
a dat pe el 15 000 de lei
va rog spuneti-mi ca se poate repara

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Daca nu iai facut formatarea este logic, trebuia sa il lasi la incarcat 24 de ore, baga-l la incarcat cred ca asta ar fi principala problema, daca era stricat nu se mai aprindea nici luminita, asa ca baga-l repede, succes, ai grija ce faci.

| trolololo a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ba formatare e un mit cretin si dobitoc, bateria are un cip, când se încarcă complet alimentarea se oprește și poți sa o ții la încărcat și 10 zile.

MP3-ul e cu acumulator sau baterii AA sau AAA?

| Ciufiiiiiiix explică (pentru trolololo):

Acumulator love struck

| Brâncuşi a răspuns (pentru trolololo):

Asa este, dar la orice pentru siguranta trebuie formatat, acum telefoanele noi nu prea mai trebuie lasate la incarcat asa ca...eu zis ca problema ei este bateria la mp3, atata tot...

7 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Am si eu mp3 de la oriflame... baga'l la incarcat la pc. ca a ramas fara baterie. nu s-a intamplat nimic. stai linitita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat tu pe ala 15.000 lei? (4000 euro aprox?)

| Ciufiiiiiiix explică:

DubWolf nu ma happy am dat un milion 500

| EleNa8789 a răspuns:

Buna,
in loc sa fi platit ata pentru acel mp3 il puteai castiga gratuit si in plus iti mai ramaneau si ceva banuti + produse cosmetice uite id-ul meu: reprezentantiorifcosmetics@yahoo.com