| Anq209 a întrebat:

Help! Acum câteva zile, în timp ce eram pe mess și răspundeam la o întrebare pe TPU, un prieten din listă(messenger)mi-a trimis un link.Acel link era de pe facebook, scria că trebuie să salvez ca să văd(in engleza)Eu fără să fiu atentă l-am salvat și mi-a apărut ceva de la antivirus. I-am cerut socoteala celui care mi-a trimis și el mi-a zis că nu a vrut și că s-a trimis singură(nu l-am crezut)Apoi mi s-a închis pc-ul și a pornit apoi și au început și la mine să se trimită singure.Am dat la antivirus să-mi șteargă dar nu apare astfel de virus. Ce pot să fac? Fundă+vot+felicitare SCUZE CATEGORIA

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

S-ar putea sa fie un cal troian... e foarte periculos. daca nu reuseste antivirusul sa-l stearga, va trebui sa-ti reinstalezi Windows-ul sad

| Anq209 explică (pentru pwp):

Dacă Decembrie are 31 de zile, care lună are 26?happy

| pwp a răspuns (pentru Anq209):

Toate au 26 de zile :*

| Anq209 explică (pentru pwp):

Serios? Si noiembrie, august sau iunie?

| pwp a răspuns (pentru Anq209):

Daaa, toate au! Chiar daca august are 31 de zile, intra si cele 26.
Rezulta ca orice luna are 26 de zile!

| Anq209 explică (pentru pwp):

Bravo!

| Anq209 explică (pentru pwp):

Am vrut să te derutez, dar n-am reușit big grin

| pwp a răspuns (pentru Anq209):

:*

| pwp a răspuns (pentru Anq209):

Mersi pentru funda happy

| Anq209 explică (pentru pwp):

O meriti

15 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Fa o scanare completa a sistemului, cu ajutorul programului Malwarebytes AntiMalware: http://www.malwarebytes.org/

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Da, cunosc şi eu astfel de viruşi. Tot ceea ce trebuie să faci este să îţi reinstalezi windowsul. Va merge, garantat. :***
Baftă.

| Anq209 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Dacă Decembrie are 31 de zile, care lună are 26?

| Anq209 explică:

Vă mulțumesc tuturor.Nu știu cui să-i dau funda big grinRăspunde-ți la o întrebarebig grinacă Decembrie are 31 de zile, care lună are 26?

| Masteruuuz a răspuns:

Sa stii ca el chiar nu a vrut, a patit cum ai patit si tu. Ca sa nu se mai trimita trebuie sa reinstalezi Windowsul happy Eu asa am facut. Funda?

| Anq209 explică (pentru Masteruuuz):

Dacă Decembrie are 31 de zile, care lună are 26?big grin