| Raluka_9625 a întrebat:

Help! Buna TPU! am si eu o problema. am deschis laptopul si se deschidea foarte greu asa ca l-am oprit si l-am repornit. problema este ca el asa pare a fi deschis dar ecranul este negru. va rog foarte frumos spuneti-mi ce sa fac! dau funda! :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| EllieTheDreamer a răspuns:

Da si eu am avut aceeasi problema.Scoate-i bateria si vezi daca nu este vreo problema acolo. Daca nu se rezolva mergi undeva si repara-l.E singura solutie.

6 răspunsuri:
| Smiley923 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.Du-l la reparat.Asta-i singura posibilitate.

| Smiley923 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema am instalat windows 7 ultimate si merge bine.Pe o scara de la 1 la 10 i-as da un 9

| annika a răspuns:

Reinstaleaza windowsul...asa facea si al meu sh dupa ce am reinstalat windowsul merge f bine

| Raluka_9625 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. am reusit sa repar laptopul big grin :**

| alexa24 a răspuns (pentru Raluka_9625):

Poti sa-mi spui cum ai reusit sal repari, si eu am o problema asemanatore

| Raluka_9625 explică:

Alexa24 : eu am dus laptopul la reparat. dar incearca sa ii scoti bateria si o pui din nou. daca nu merge du-l la reparat :d