| Lavi_2109 a întrebat:

Help me... mi-am activat optiunea aia de de la orange young cu 3 euro comunicare nelimitata cu 3 prieteni...
din greseala am bagat doar un nr si am dat ok si pe celelalte 2 nu le mai pot baga numai cu 0, 75 euro unu
cum pot sa modific si sa le bag gratis?
mersi :*:*

1 răspuns:
| smartalogu a răspuns:

Le poti baga gratis. Formeaza *100# si mai intra o data unde ai intrat pentru a-ti alege numarul favorit si pur si simplu mai adauga 1. Pana nu completezi TOATE cele 3 numere nu te taxeaza. Indiferent cand le complectezi. Daca ai apucat sa iti setezi TOATE cele 3 numere si vrei sa schimbi unu atunci te costa 1 euro, nu 0. 75. Sper ca ai inteles. O seara cat mai placuta.