| romanianboy a întrebat:

Help! Tocmai am instalt custom rom gignerdx pe xperia x8 si tot a mers bine doar ca... a ramas la logoul gingerdx cand l-am aprins.Stiu k este normal sa dureze mai mult. Stau asa cu el de vreo 7 min. A mai reusit cinceva accest update? Este normal sa dureze asa de mult? Si cat dureaza in general?

1 răspuns:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Inainte de a instala un custom rom... verifica daca device-ul tau suporta asta...winking Poti incerca sa ii pui rom-ul original si sa " il aduci la viata "