| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am nevoie de un adaptor sau o antena wireless pentru camion ca sa capteze mai bine semnalul wi-fi din zona/parcari/benzinarii. Am inteles ca poate fi si intern/a sau extern/a antena/adaptorul, nu ma pricep...ce imi recomandati? Multumesc

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asa ceva : http://www.emag.ro/adaptor-wireless-asus-300mbps-usb-n14/pd/D52HLBBBM/ ti-ar prinde foarte bine, iar adaptorul are o raza destul de mare de captare. Se instaleaza foarte usor. Il conectezi in laptop prin usb, instalezi driver-ul de pe cd si te poti conecta cu el la o retea wireless.

| maryusyca a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/MaRyuS- Inregistreaza-te si tu! Faci bani foarte usor din nimic! Iti trebuie doar putin timp online!;) Noroc la bani!