| vLadini a întrebat:

Hey,am o problema am vrut sa deschid un fisier in 7zip dar din greseala am selectat acel micut patratel pentru toate programele mele sa fie.zip si nu mai pot sa le deschid pentru ca se deschid in.zip(De ex cs se deschide in.zip)

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce face, incearca cu CD de Windows cu Repair, daca nu merge nici asa reinstal Windows.

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Debifeaza casuta, care a fost bifata din greseala.

| vLadini explică (pentru robytoby):

Auzi chestia e ca deja am toate prog facute.rar si nu stiu cum sa le deschid cu alteceva