| ChristinaGM a întrebat:

Hey! Am o problema..mi.am lasat telefonul toata noaptea la incarcat si s.a stins iar acum nu se mai aprinde. Care poate fi cauza?
P.S. Este nou, nu l.am tranit sau lovit.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria cateva secunde si apoi bag-o iar si incearca sa-l deschizi.

| ChristinaGM explică (pentru darrio2007):

Bateria e incorporata in telefon, nu pot sa o scot.

| darrio2007 a răspuns (pentru ChristinaGM):

Ce telefon ai?

| ChristinaGM explică (pentru darrio2007):

Allview P6 Quad si il am doar de cateva zile straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru ChristinaGM):

Am vazut acum un tutorial pe youtube si bateria nu pare incorporata in el.

| mihail123 a răspuns:

Ce telfon?
te duci la un service de telefoane si zii sa ii dea un soc de curent la baterie, posibil sa se aprinda, dupa.

| sergiuthunder a răspuns:

Poate nu a fost pus bine la incarcat.Incearca sa il pui din nou.

| tHeOdAnUtz04 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat cu iphone 5s gold, l-am lasat o noapte la incarcat si nu s-a mai deschis o zi intreaga. Am crezut ca innebunesc ca il cumparasem si din Grecia si nu trecuse doar cateva zile. Acum raspunsul la problema ta este tine apasat pe power si volum cu asta se face restartul eu l-am facut si acuma merge dar la mine era power si home, daca nu merge il lasi o zi far sa stea la incarcat si îi faci cum ti-am zis si il bagi la incarcat daca e nevoie. Sper ca te-am ajutat!