| yoastamika a întrebat:

Hey,am un id de cateva luni nu stiu sigur cate sunt, acum cand incerc sa adaug alte id-uri imi apare:"there was an error in the server while tryning to add a contract.Please try again"
Am incercat de 2 saptamani sa adaug si nu mai pot :-s, ma puteti ajuta? Iar daca nu. dati-mi si mie niste exemple de id-uri noi, ma numesc Andreea ceva care sa ma ajute si la scoala adica sa nu inceapa profii sa rada cand imi spun id big grin
Promit sa dau funda :*

Răspuns Câştigător
| jonyboy22 a răspuns:

Ok aceiasi problema am avut-o si eu deci trebuie sa te uiti bine in lista si vezi ca dedesubtul unora scrie ceva de genul request pending adica, ca este in asteptare pe acele trebuie sa le dai delete si apoi sa incerci sa adaugi ID o sa mearga promit