| αηαxoЯ a întrebat:

Cand vreau sa adaug pe cineva in lista pe mess, dupa ce dau next, next imi apare "There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again. Am incercat si de 10 ori degeaba, imi apare asa de vreo doua luni. Ideei?! Ce as putea sa fac? thinking

5 răspunsuri:
| OnlyOlly a răspuns:

Ai scris gresit id-ul. probabil ca id-ul scris de tine nu exista si din cauza asta yahoo da eroare. suna si intreaba persoara respectiva care e id-ul

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Cred ca nu ai scris corect andresa, mie asa imi apare cand scriu gresit sau nu exista adresa aia

| αηαxoЯ explică:

Nu are cum! Cum sa scriu toate id-urile gresit? Apare altceva cand e id-ul gresit. oh go on

| nefewap a răspuns:

Pentru ca ai bagat mai multe contacte consecutiv. Sistemul isi reveni in cateva ore.

| αηαxoЯ explică (pentru nefewap):

Am specificat ca imi apare asa de doua luni. De ce nu citesti pana la capat?