| RuxandraBianca a întrebat:

Hey... sad am un ipod touch 4. mda...si acum ceva timp mi-a picat jos. s-a spart ecranul, si evident l-am schimbat. dar bateria a inceput sa-mi tina din ce in ce mai putin, pana cand nu mi-a mai mers deloc. intrebarea mea este: imi pot schimba bateria?
sau macar mai am ce sa-i fac?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Da! Ai ce sa ii faci. schimba ecranul cu unul original! cine la schimbat ti-a pus unul chinezesc care in final a distrus bateria!(si cand schimbi ecranul nu uita sa ceri certificat de autenticitate al ecranului/asta ii spui inainte sa il monteze sa poti vedea cutia(ambalaju) si garantia la ecran si tot atunci sa puna si o alta baterie)
Funda?