| Stan_Gabriela_1992 a întrebat:

Hey.Am un monitor care nu suporta toate rezolutiile.Se numeste westwood 19 LWC61 si nu stiu ce rezolutie sa-i pun,si cum,ca eu il aprind in SAFE MODE ca sa pot sa stau la pc, si nu am sunet, etc..Si este urat pentru ca eu urmaresc vreo 3 seriale..deci,am nevoie de sunet.Multumesc mult!

fundita!:*:*X:X:

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu monitorul nu suporta, nu ai driverele video instalate. Cum de altfel nici pe cele de sunet din cate se pare. Rezolutia lui nativa este 1280x1024. Deci asa trebuie sa mearga.

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Ai un manual de la monitor? ai putea gasi ceva care sa T ajute acolo.
"eu il aprind in SAFE MODE"? NU inteleg ce ai vr. sa zici! E TV sau monitor?:/