| soph999 a întrebat:

Hey, buna! am o problema cu wordul si nu stiu cum sa o rezolvcrying deci am avut de facut ceva in word cu cuprins...si am gasit undeva ca se poate face automat un cuprins apasand : ALt+Shift+O. Am apasat, si mai mult am stricat, si tot nu mi-a facut indexullaughing acum daca deschid wordul imi apar niste semne ciudate nici nu stiu ce sunt.si mi-a stricat si fisierul pentru ca la fiecare rand apar semnele alea. ce sa fac ca sa il fac la loc? plzzz helppcryingrepede ca am nevoie de ajutor acum! plzbig grin mersi!:*

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Am gasit o scurtatura in Word 2010 care ma gandesc ca e aceeasi si in office 2003 care banuiesc ca il ai instalat. CTRL+SIFT+8 (dar 8 de deasupra literelor)

| JIJ a răspuns (pentru jabiilord):

Mai meriti o funda, si eu aveam tiurile alea, dar oare ce face comanda asta, cum il scoate?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Mai ai kit-ul de instalare? Dacă da reinstalează-l dar folosind opţiunea repair şi dacă nu merge nici aşa atunci reinstalaează-l complet.Sau mai este o variantă dar din motive obiective îţi spun în privat. Dacă nu ai rezolvat dă-mi un Privat cu ID-ul tău de mes şi te ajut cu mai mult.

| jabiilord a răspuns:

Semnul cred ca arata ca un steag negru, daca la asta te referi atunci vezi ca steagul ala ar trebui sa il gasesti tot pe acolo la toolbar-uri dai click pe semn si vor disparea toate steagurile.
Daca tot nu gasesti semnul asta atunci ai putea sa copiezi tot textul de il ai u in word si sa il pastezi in wordpad (Start --> Run si scrii in casuta Wordpad -->ok).
Dupa care iei textul din wordpad la fel CTRL+A copy si il pui intr-un alt fisier nou de tip word.

| soph999 explică:

Mersi all...am reusit sa fac sa dispara chestia aia apasand CTRL+
SHIFT+8 de doua orihappy mersi!

| ºPishcotº a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel:X Si cu ajutorul lu jabiilord(caruia ii multumesc ca tia lasat mesaju' astalaughing, am reusit sa le scotangry. Deci facusem 8 pagini din proiect si hop mi-au aparut alealaughing:. Ceao:*

| Toma_Cristian_1990 a răspuns:

Cum copiez si dau pe paste mai repede?