| CristiPoWeR27 a întrebat:

Hey, dau funda.Ma poate ajuta cineva spunandu-mi cum pot sa las PC-ul, sa nu se opreasca de tot, doar sa mi se închidă Monitorul și Unitatea(PC-ul) sa nu mai facă zgomot și când revin la PC, când sa apas o tasta sau click, sa revină la normal.Nu sleep. Vreau doar sa nu mai facă zgomot PC-ul și când apas click sau o tasta, sa pornească PC-ul

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sleep, puisor. Sau hibernation. Daca ai HDD si nu SSD, oricum o sa o ia din loc ceva mai incet.

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pai exact asta face functia sleep. De ce nu-ti convine? Ce ai vrea in plus?

| CristiPoWeR27 explică (pentru Lioana):

Nu stiu cum sa il scot de pe sleep după aia plus ca imi face gălăgie.

| Gheorghe_Bucalete_1954 a răspuns (pentru CristiPoWeR27):

Misca soricelu'!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CristiPoWeR27):

Dai un Enter sau orice alta tasta si iese din sleep. Daca face galagie, atunci ai fie un calculator antic, fie setari de power management aiurea. Trebuie de activat in Bios deep sleep/S1 state sau ceva de genul. La mine in sleep mode e sleep de-a binelea. Se opresc frumos toate venturile si sanatate.