| Anelisse96 a întrebat:

Hey lume! =]] am o problema eu am yahoo mail-ul in Romana si de exemplu daca vreau sa imi fac cont pe conquiztador (am dat un exemplu) imi zice ca a trimis nu stiu ce pe email-ul meu si sa caut in spam unde nu imi apare nimic sau sa caut in bulk (sau ceva de genul) care nu stiu unde e. am mai avut o astfel de problema pe email-ul vechi si mi-am facut altul dar e acelasi lucru.
Deci pana la urma unde trebuie sa intru pentru a citi email-ul?
Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| discovery33 a răspuns:

O perioada nu s-au putut face conturi noi, pe conquiztador, chiar dacă dădeai click pe cont nou, ei nu trimiteau nimic. Oricum vechiul conquiztador s-a transformat acum în triviador..destul de diferit...şi foarte important, nu mai există hackeri.Cel puţin nu încă.