| Anelisse96 a întrebat:

Hey lume! =]] am o problema eu am yahoo mail-ul in Romana si de exemplu daca vreau sa imi fac cont pe conquiztador (am dat un exemplu) imi zice ca a trimis nu stiu ce pe email-ul meu si sa caut in spam unde nu imi apare nimic sau sa caut in bulk (sau ceva de genul) care nu stiu unde e. am mai avut o astfel de problema pe email-ul vechi si mi-am facut altul dar e acelasi lucru.

Deci pana la urma unde trebuie sa intru pentru a citi email-ul?

Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Chrisss23 a răspuns:

Pai tu ai mail-ul in romana iar bulk este in engleza deci cauta pe google translate si vezi ce ar putea sa insemne.

| BulaNNNz0R a răspuns:

Ori vine email mai greu ori este din cauza adresei de email nu primesti emailuri. in general primesti emailuri?

| TresTie a răspuns:

Pentru ca yahoo ia e-mailurile de confirmare drept spam-uri.Nu iti face griji nu se intampla nimic.Cauta e-mailu in toatewinking