| StarDust_2887 a întrebat:

Hey! Mi-am luat un Nokia C2 de curand. Problema e ca atunci cand ascult muzica la castile de la el, trebuie sa tin apasat butonul ala de pe fir pentru a se auzi mai tare si mai clar. Uneori se aude doar negativul dca nu fac asta. Stiti daca pot face ceva ca sa se auda normal fara sa stau cu butonu' in mana tot timpu'?

Răspuns Câştigător
| RayOfLight a răspuns:

Sincer, cand mi-am cumparat telefonul, la fel am patit cu castile. Dar chestia era ca nu erau bagate de tot, aveam impresia ca sunt bagate bine si imi era frica sa mai imping sa nu se strice.Nu face atingere bine si de aia incearca sa le bagi mai bine

1 răspuns:
| Raulinio a răspuns:

Dul in service sau schimba castile!happy