| anonim_4396 a întrebat:

Acum 20 de minute am bagat in pc un dvd pe care era windows 7.Instalarea a inceput iar la vreo 2 minute pc-ul s-a stins si a inceput sa miroasa a ars.Imi e frica sa mai aprind pc, iar la piese nu ma pricep deloc.Ce s-a intamplat si ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| giyongchyz a răspuns:

Am aprins pc din nou si acelasi lucru s-a intamplat.S-a oprit din nou si de data asta inainte sa inceapa instalarea si iar a inceput sa miroasa a ars.

| pbsolver a răspuns (pentru giyongchyz):

Daca miroase a ars e pe duca sursa... nu-l mai aprinde ca n-are rost. cheama pe cineva care se pricepe sa-ti dea diagnosticul final

| ŞobolanulVesel a răspuns:

Trebuie sa iti insatalezi windows XP deoarece nu iti suporta 7.