| Melenguesa a întrebat:

am o intrebare :
In PC eu nu am Microsoft Office. (mie imi trebuie acum Word)
Am doar OpenOffice Writer (in care pot sa scriu), insa nici asta nu imi mai merge deoarece cand intru in el imi zice:
Welcome to OpenOffice.org 3.3
This wizard will guide you through the registration of OpenOffice.org... si sunt mai mult etape : 1. Welcome / 2. User / 3. Online Update / 4. Registration... Si sincer sa fiu tata nu ma lasa sa completez. laughing

Acum vreau sa imi ziceti cum pot sa iau de pe net Microsoft Office Word (ca eu nu am incredere in orice site d'asta, am PC`u original.)

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Foarte bine face tatal tau ca nu te lasa. Descarca KingSoft Office care e gratis si nu-ti cere nicio inregistrare.
- Plus ca aproape identic cu
Office 2003.
http://www.kingsoftstore.com/kingsoft-office-freeware.html
(te duci pe "Download 8.1.0.3385")

| dgeko a răspuns:

Daca ai Microsoft Ofiice e imposibil sa nu si Word-ul (e la pachet :p )
Cauta-l mai bine trebuie sa il ai in PC, e posibil sa il gasesti in local disk C - program files - Microsoft office si mai deprate cauta-l in toate folderele de acolo pana dai de ceva de genu "WINWORD".
Sper ca te-am ajutat!

| dgeko a răspuns (pentru dgeko):

Scz...am inteles ca ai Microsoft ofiice, acum am observat.

| ajex a răspuns:

Nu ai sa gasesti pe net Microsoft Office cu licenta.
Si cele care sun poti doar sa citesti nu sa si scrii.
Incearca sa il descarci de pe Media Get.
De aici il poti descarca programul cu care sa descarci Microsoft Office:
http://mediaget.com/