| Andres91 a întrebat:

HEY TPU! am o intrebare pentru voi:
Cand dau click dreapta pe desktop si dau click pe ATI CATALYST(R) control center nu imi apare nimic, normal trebuie sa intre in setari... cum pot rezolva problema, sau sa intru in alt mod in setari? help me funda

5 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Dezinstaleaza toate driverele Ati si reinstaleaza-le pe curat!

| Andres91 explică (pentru Freddie23):

Ai idee ce drivere trebuie sa instalez, daca da ai si un site de download?

| Andres91 explică (pentru Freddie23):

Si care drivere sunt bune? le poti zice pe nume?

| Freddie23 a răspuns:

In functie de placa ta video... selecteaza de aco... daca nu stii, dai pe autodetect