| KeepBreathing a întrebat:

Am o mica problema. Acum cateva zile am adaugat pe Skype un prieten(asta am facut.o de pe Pc). Apoi am intrat pe Skype de pe Laptop si acolo nu imi arata ca l.am adaugat, in schimb imi arata conversatia cu el la Recente. Si am intrat din nou de pe Pc si acolo imi arata ca il am la prieteni. Stiti cumva de ce se intampla asta? Se poate sa fie din cauza ca nu am actualizat Skyp-ul pe laptop? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Da-i o actualizare pe laptop, iesi de cateva ori si intra iar sau spune-i prietenului tau sa iti mai scrie ceva, uita-te cand deschizi conversatia sa fie adaugat in lista... Bafta