| dhayenutza a întrebat:

am un samsung GT 5230 si nu imi mai merge(se aprinde de aprins dar nu se mai vede ecranu) ce pot face ca sa il repar? p. s. cand il bag la incartat apare un pic bateria pe ecran ca incarca iar apoi dispare si nuv se mai vede nimic

ce pot sa fac? dar fara sa il duc la reparat pentru ca costa prea mult

3 răspunsuri:
| Anastasia13 a răspuns:

Si eu am patit la fel cu un Nokia. Este o problema cu soft-ul. Daca ai garantie, este gratis, iar daca nu, mergi si intereseaza-te, nu costa mult.

| Gust3rU a răspuns:

Du-te cu el la un service.el o sa stie ce sa faca cu el...cred ca e o problema cu Soft'ulhappy

| alexandra_9204 a răspuns:

Trebuie sa ai garantie la el,si o sa-l repare cei de la firma de la care l-ai luat, nu te costa nimic:d, si eu tot s5230 am, m-i se stricase touchscreenul si l-am dus la ei si nu mi-au luat nici un ban:*