| MoMoScumpik a întrebat:

Hey Tpu.Cand incerc sa imi inchid laptopul din Start-Shut Down, nu merge.Ramane deschis, dar nu ca sa il pot folosi.Il pot inchide doar din buton.Imi puteti spune de ce si daca stiti sa ma ajutati sa il fac sa se inchida din Shut Down?

4 răspunsuri:
| mariusrap a răspuns:

Ce windows ai? intra in controll panel -> power option si in stanga ai optiunea "Choose what the power buttons do" si setezi shut down la butonul power restul le lasi asa. valabil pentru vista 7 si wind 8

| MoMoScumpik explică (pentru mariusrap):

Am XP si am urmat pasii care mi i-ai spus dar nu imi apare in stanga si nicaieri ChooseWhat the power buttons do.Din pacate

| mariusrap a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Trimite-mi un pesaj privat cu id-ul tau si am sa-ti explic cumhappy

| Asus123 a răspuns:

Este o problema cu windows-ul tau. trebuie cel mai probabil reinstalat : roaga pe cineva care se pricepe sa iti reinstaleze windows-ul
funda?