| LoVeSmile99 a întrebat:

Hey TPU...cand intru pe profilul de facebook al cuiva si cand dau la sectiunea poze nu imi apare nici o poza..De ce?
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Este o problemă de la ei. S'a întâmplat şi altor persoane. Aşteaptă până mâine.

2 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

1-Pentru ca are profilul privat, adică i-l pot viziona decât prietenii
2-Nu are poze happy
3-Le are setate ca tu sa nu le poți vedea.

| LoVeSmile99 explică (pentru Aimèeeee):

Faza e ca nu merge sa vad pozele nici unui prieten pe care il am in lista de facebook si inante mergea sa le vad..si mai nou nu merge nici la mine sa imi vad pozele.