| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook daca intru pe profilul cuiva si ma uit la poze fara sa fac nimic altceva (like, comment, etc) doar ma uit atat ii apare pe profil ca m-am uitat?
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Nu ii apare nimic... facebook nu ofera aceasta informatie prin nici un mod. happy Daca tit este prieten poate folosi aplicatia 'cine mi-a vizitat profilul' desi nu stiu cat de folositoare este aceasta.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,nu-i apare.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ii apare nimichappy

Răspuns utilizator avertizat
| bybyshor18 a răspuns:

Nu are cum sa vada cine ii viziteaza profilul...era o aplicatie cu cei care iti viziteaza profilul dar e o porcarie nu arata numai pe cei care ti-au vizitat profilul ci si pe cei care nu ti l-au vizitat... deci poti sa ii vizualizezi profilul de cate ori vrei ca nu are cum sa vadawinking

| PufuLeTz1 a răspuns:

Salut sasuke nu ii apare pe profil ca te-ai uitat. funda?

| YrinaBubulina a răspuns:

Nu. nu ii apare

| AndreeaRlx a răspuns:

Nu ii apare happy

| MarianaDrocsa1992 a răspuns:

Buna! Nu iti apare, stai linistit! M-am interesatwinking. Funda?