| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU.Cum pot copia documente din Microsoft Word pe un CD?Daca le copii ar putea fi trase la imprimanta de pe CD?Si mai am o intrebare: folosesc aceeiasi pasi si la muzica?

6 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Folosesti nero. intri la data cd-make data cd- add pui fisierul care il doresti dai next si il scrii cu viteza de 8. da se pot lista de pe cd

| mat31new a răspuns:

Documentele word sunt ca orice alta fila si le poti pune pe cd cu un program. da, poti pune musica cu aceeasi pasi.

| Andr3iutz a răspuns:

Daca pe PC-ul de pe care vrei sa le listezi este instalat Microsoft Office, poti.
A doua intrebare nu o inteleg...muzica nu se trage la imprimanta.

| MoMoScumpik explică (pentru Andr3iutz):

La muzica nu ma refeream sa o trag la imprimanta.ci sa o copii pe CD

| Andr3iutz a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Da.pot fi trase pe CD...

| Babylonul a răspuns:

Dupa ce ai terminat proiectul din Microsoft word il salvezi, intri in my computer dai paste in dvd\cd-rw drive(ehappydupa caz, apoi dai write these files to cd din colt sus dai burn si asta e tot bafta pentru detalii pm me laughing