| GOODLUCK a întrebat:

Hey TPU!
Luna aceasta imi voi achizitiona un Iphone 4. dar am o mica dilema: nu stiu care ar merita mai mult 4 sau 4 s? Spuneti-mi diferentele tehnice dintre ele si parerea voastra ( de care sa imi iau ).
Fundahappy

7 răspunsuri:
| eustefan a răspuns:

Pai iphone 4 are mai putine aplicatii decat 4s iphone 4s are ios 4.01(sistemul de operare al iphon-ului este ios)dar daca vrei un telefon bun si performant ti-as recomanda Samsung galaxy s3

| Skett a răspuns:

Salut

Te-as sfatuii sa astepti pana in opctombrie si o sa poti achizitiona un iphone 5. A da si faza cu explodatu mi s-a intamplat si mie la al meu da noroc ca a venit un martian si mi l-a facut din nou

| LnT a răspuns:

Eu zic sa iti iesi 4 pentru ca am vazut pe multe bloguri ca leau explodat 4s! A dat si la stiri!
uitete pe youtubewinking!
Bafta

| habarnista a răspuns:

Diferenta majora intre ele esti Siri, de unde si s-ul din 4s. Ai putea sa mai astepti totusi pana la toamna cand apare iPhone 5. Diferenta de pret nu cred ca va fi foarte mare.

| Sebtimus a răspuns:

Marile diferente intre aceste doua modele este SIRI-ul si camera.
Daca nu mai ai rabdare iti recomand sa iti iei Samsung Galaxy S3 sau daca mai ai rabdare cumpara-ti in octombrie 2012 Iphone 5!

| Sebtimus a răspuns:

S3!

| Pavel_Roberto_1998 a răspuns:

Din partea mea iti zic sa iti ei un Samsung galaxy S3 deoarece este mai ieftin si mai bun decat 4 si decat 4S