| patolucyan21 a întrebat:

Sper ca cineva sa ma ajute. Am o problema la PC. Am incercat sa instalez fifa 2005 si nu mergea. Apoi am citit pe un site ca ar trebui sa dezinstalez antivirus(AVG 2012) apoi sa rezolv problema la fifa si sa instalez din nou antivirusul. Am facut problema cu fifa si cand sa instalez din nou antivirusul, nu mai mergea, nici Avira sau Kaspersky. Nici Internet Explorer(6) nu se mai deschide. Are cineva vreo idee ce sa fac? Sa nu-mi dati linkul de la repair internet explorer ca nu merge, imi da o eroare.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu trebuia sa il stergi definitiv trebuia doar sa ii dai dezactivare si instalai fifa si la urma il porneai la loc! acum esti bun de reinstalat windowsu din nou!

| patolucyan21 explică:

Nu stiu cum sa dezactivezi AVG 2012, nu imi merge, in plus stiu sa reinstalez windowsul.

| adyadytzu1 a răspuns:

Ba nu mai folosi Kaspersky ca iti distrugi hardu eu am stricat un hard cu antivirusu asta laughing