| Annabelle a întrebat:

vreau sa-mi fac cont HBO GO si am 13 ani, si imi cere ultimele 4 cifre parca din CNP...dar vreau sa imi fac cont adica,cu email si parola si dupa aia sa intru in cont,nu vreau altceva.
Si nu vreau sa platesc sau sa sun la niste numere...
Ca si cum e cand iti faci FACEBOOK, email & parola, si atat...nu sa platesti sa sa suni..va rog, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Dar hbo go e pe bani, pentru ce vrei sa-ti faci cont daca nu vrei sa platesti?

| Annabelle explică (pentru CinevaNou):

Deci,ar trebui sa platesc, nu? Atunci de unde pot luat un site sau sa imi dati va rog sa vad si eu serialul Ray Donovan...ca vreau sa vad serialul acesta, si nu pot

| CinevaNou a răspuns (pentru Annabelle):

Da...
Cauta site-uri de tv online. Dar e posibil sa aiba hbo din alta tara, nu romanesc. E destul de greu de gasit ceva bun si care sa mearga, mai repede il gasesti separat ca download sau online, asta daca e destul de popular(ca game of thrones).

| linked01 a răspuns:

Salut,

Daca vrei mai multe informatii despre HBOGo, uite aici:

http://hbogo.medfix.ro/

| linked01 a răspuns:

Ray donovan e pe hbogo.
in principiu nu se plateste, e oferit de firma de net / tv, depinde de unde esti.
daca vrei sa iti faci un cont uit aici pasii:

http://hbogo.medfix.ro/