| kaBooMx a întrebat:

Vreau sa stiu cum se comporta Samsung galaxy chat? Este bun de ceva? Merg bine jocurile pe el? Are lag? Merita raportul calitate/pret? Sau ce alt Smartphone pana in 600 lei ( nou/second) imi recomandati? Link daca se poate.

8 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

E ok dar iti recomand Samsung galaxy gio sau mini s 2 bafta.

| crisbebe a răspuns:

E destul de bun si chat dar el e mai mult un telefon pentru vorbit pe el nu prea mult pentru jocuri(din punctul meu de vedere) eu iti recomand Samsung galaxy mini 2. eu il am si sunt foarte multumita.
si mi se pare k la chat nu iti merg toate jocurile pentru ca se joaca cu telefonul in lateral si el nu se poate intoarce deci un dezavantaj si este cam marisor in comparatie cu mini 2.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php
si eu am fost in aceeasi dilema cand mi-am luat tel(acum vreo 3 luni) si am analizat detaliile la fiecare si am zis ca mini 2 e mai bun avand si camera mai buna.
asta e parerea mea.succes

| crisbebe a răspuns (pentru crisbebe):

Si am uitat sa specific k pretul este pana in 550 de lei..acest pret este la telefonul nou..nu ti-as recomanda la mana a 2a pentru ca nu ai nici o garantie la el nimic..si pe touch nu prea e indicat.
poti incerca pe emag.ro unde sunt ieftine

| nimicitorul a răspuns:

Cel mai bine ia-ti chat da nu orice chat ci Samsung B5330 Galaxy chat are tastatura qerty e misto rau il am si eu.la un pret de 550 lei.http://www.emag.ro/......EV4KKBBBM/

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Mai bine te-ai lua Samsung galaxy s4 cand apare eu asa il am si e mai fain si mai bun

| kaBooMx explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Mai bine mi-ai da tu bani sa-mi iau s4 si toata lumea ar fi fericita

| BabyThisIsMe a răspuns:

E foarte bun, cunosc pe cineva care are, eu am un iphone 4 S si un Samsung Galaxy Advance si sunt foarte multumita de amandoua.happy

| IonutzBMBV a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy Ace si nu vei regreta!