| PikachUS a întrebat:

Nu ma pot decide ce sa-mi cumpar. Samsung galaxy S4 vs Iphone 5S vs HTC ONE S. Ce imi recomandati? Nu vreau site-uri. Vreau sa-mi spuneti daca la-ti testat sau il aveti. fundita happy

Răspuns Câştigător
| Politaiu a răspuns:

Salut! Poti alege cel mai bine S4 ca l-am testat..se descurca foarte bine..Si Androidul este munt mai dezvoltat decat ios. Cea mai buna alegere ar fi un s4! Funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one este telefonul momentului. Este cam la acelasi nivel cu S4, dar are un design mult mai reusit (parerea mea). Iphone nu se merita sa dai 1500ron in plus doar ca are un mar desenat pe el pentru aceleasi performante ca un HTC sau un S4

| Gamer2000 a răspuns:

Dupa parerea mea S4 l-am testat la eMAG si e mai inteligent decat toate (are mai multe functii).