| anonim_4396 a întrebat:

Heyy Baieti, am nevoie de un sfat.
Sa cumpar o placa video ieftina 300 ron pentru laptop sau sa cumpar un laptop de gaming nou? Am si probleme cu ecranul, este rupt aproape in 2 si laptopul meu e vechi, nu sunt sigura ca placa video va functiona.Plus majoritatea placilor video au un pret de 3000 de lei însa nu stiu cum de am gasit-o pe asta la 300.

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Mai bine iați un laptop nou să nu te trezești că cumperi placă video nouă și ți se strică laptopul că n-ai rezolvat nimic.

| RealKing01 a răspuns:

Laptop gaming nou.