| andreea_4761 a întrebat:

Hi allz, azi la ora 14 minutele mele pe vodafone au expirat, iar acum mi-am luat cartela reincarcabila, si nu mi s-a activat optiunea pe care o aveam, am umblat peste tot si nu apare optiunea pe care o aveam, ce sa fac? multumesc

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ok. Şi de ce ai postat aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca se activeaza la dragoste si sex?

| andreea_4761 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am cerut scuze draga ivancea2 pentru categorie, e ceva urgent iar aici e cea mai mare populatiewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreea_4761):

Nu ti-o spun cu rautate, dar respectind regulamentul, ne respectam unul pe celalalt.Numai bine.

| andreea_4761 explică (pentru anonim_4396):

Eu inteleg,dar in primul rand imi cerusem scuze pentru categorie, am foarte mare urgenta pantru ca nu stiu ce sa mai fac, si stiind ca la celelalte categorii nu o sa imi ras nimeni am scris aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreea_4761):

Ok,suna la *222, intra in legatura cu un operator si vei rezolva problema.Si retine:Eu trec prin toate categoriile, poti primi raspuns si la categoria corespunzatoare.