| RpxOnAir a întrebat:

Hi guys! Momentan am un galaxy a50 si vreau sa imi iau un telefon nou. Dupa mult research am ajuns la urmatoarele modele: Motorola moto g73, xiaomi redmi note 11 pro 4g, si Samsung a53 doar ca mi se pare cam scump.
Voi ce a-ti alege in locul meu? Precizez ca imi place la Motorola g73 ca este scos anul acesta, la xiaomi note 11 pro imi place designul iar la Samsung, practic, brandul in sine.
Credeti ca xiaomi si Motorola sunt durabile ca Samsung?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola moto g73, pentru ca spuneai că Samsung și Xiaomi ți se pareau scumpe, însă da, telefoanele Samsung sunt calitative și mai cunoscute datorită brand-ului.

| just4ubr2015 a răspuns:

Samsung sau xiaomi nu lua Motorola ca iti vei blestema zilele