| RaspunsuCorect a întrebat:

Hi TPU!
Am nevoie de ajutorul vostru rapid! ziceti-mi ce nume sa pun la un server de metin2 privat super tare (roman). Vreau ca numele sa atraga privirile si, cand il citeste cineva sa vrea sa se apuce! Dau fund si vot in cel mai rapid si bun rasp. posibil!
Merci mult! P.S. Scuze categoria

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Perfecşăn a răspuns:

Metin2SecretOfDark sau SecretOfDarkMetin2
Metin2Angel sau
AngelMetin2
Metin2WarriorOfLight
Metin2AngelOfDarkness
Alte idei nu mai am dar, sper ca-ti plac si astea :p

| TeutZzZu a răspuns:

Forgotten world2 joc si eu dar au dat un reebot si se deschide azi la 9 seara... ma gasesti pe red nume wowy

| Ovideluu a răspuns:

Metin2Sexx...Va atrage multe persoane

| RazvanBalint6544232 a răspuns:

Ma suna fain Metin2Best ma ma faci si pe mine gm te rog ca vr sa joc si eu

| RazvanBalint6544232 a răspuns:

Ma pune Metin2 Best si daca vr ma ofer eu ca gm daca vr