| Nick_Pitz_1988 a întrebat:

Http://s12.postimg.org/xazeal6wt/1185349_572041129528884 _1646401287_n.jpg

http://s24.postimg.org/cra6h8phx/1240211_572041059528891 _1191237934_n.jpg

vreau sa`mi reinstalez windows`ul si nu merge... imi mai da si eroare task manager/ eroare winamp/ nu merge sa instalez niciun anti`virus / imi blocheaza orice cale de acces catre site`urile kaspersky, avira, bitdefender. printurile sunt dupa ce bootez cd si imi cere sa reinstalez windows apoi imi da eroarea aia. am incercat sa scot hardware`u apoi restart dar degeaba.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai probleme cu HDD-ul!

| Osirius a răspuns:

Ai scos "hardware'u"? Poate hard disk-ul. Dar de pus la loc, l-ai mai pus? In prima poza scrie ca nu-ti mai gaseste HDD-ul.
Ca sa-ti porneasca discul de windows (sau stick-ul usb) trebuie sa intri in bios si sa pui la Boot primul pe lista unitatea optica (dvd-rw/rom) sau usb-ul, dupa aceea HDD-ul.

| AbcDaBcDe a răspuns:

Pai in doua poza e legata de rami mi s-a intamplat si mie ia alti rami de la un prieten si vezi daca merge si daca merge ia-ti tu alti in prima imagine da asa e de la hdd fa tot asa ia de la un prieten si vezi daca merge