| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.conectica.ro/......ilver.html

Vreau sa imi spuneti daca este bine sa il cumpar! Pretul este avantajos si vreau sa stiu daca este de calitate! Multumesc!

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Este misto, il are o prietena. Nu e stralucit de bun dar merge la pretul asta.

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai pentru pret se merita clar.are functiile neceasre. iar ca design e e simpatic=)

peace sign

| Lost Angel a răspuns:

E bun. da` are ecranul cam mik, nu are el cine stie c functii... daca nu ma insel il gasesti in Carrefour c u 90 de leibig grin

| candy_5543 a răspuns:

Nu stiu daca este de calitate, nu am pe nimeni care sa-mi poata zica asta. dar de aratat, e misto.incearca sa-ti iei un lg corby, nu e mp3, da' e super tellu, eu abia l'am primit si sunt foarte multumitawinking