| IneedYouAlotBabe a întrebat:

Iar eu pentru cei care mau mai văzut, după o problema cu pornirea pc-ul am scos bateria de la bios iar când am pus-o la loc pc-ul funcționează dar... Monitorul nu primește niciun un fel de imagine, mouse (nu are fir) nu ii se aprinde laserul mă rog dar mai nou luminile de la webcam merg, ledurile de la PC merg, ventilatoarele merg dar nu face nmc mai mult. Mă puteți ajuta? Va rog?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Monitorul e pornit?
Scoate si baga inapoi pe rand placa video, memoriile, careva poate nu face bine contact.