| sasha22alexa a întrebat:

Ieri am cumparat un router wireless TP-LINK si nu reusesc sa ma conectez pe laptop, cand dau conectare imi apare 'On demand' sau cateodata 'valid identy' sau ceva de genul.Pe calculator si pe telefon merge netul foarte bine. Ce sa fac? Ma tot chinui sa rezolv problema dar nu reusesc.

Răspuns Câştigător
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Scoatel si asteapta 10 min, apoi baga-l la loc. Apoi du-te in control panel la network si da conect to a network, si daca nu merge, adunci da trubleshoot problem.

2 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Daca vrei te ajut prin teamviewer.

| sasha22alexa explică (pentru Tudor_Daniel_1997):

Pana la urma am rezolvat. Am sters toate conexiunile wireless, pe care am fost logata in trecut si pe cea actuala. S-a conectat abia dupa ce am scos parola. A doua zi mi-am pus si parola..si gata am rezolvat. Multumesc pentru raspunsuri!