| Adrian4123 a întrebat:

Imi dati un link cu un video la care la aumomentdat se schimba postul tv? stiti ca la televizoarele alea vechi cand schimbi postu apar tot felul de patratele albe si negre ff mici... sper ca intelegeti la ce ma refer...

2 răspunsuri:
| xISaZzZz a răspuns:

Se numesc purici laughing asa se zice.Trebuie sa chemi un om care repara televizoarele straight face.ok nu stiu la ce te referi dar am rasp poate ti-e de autor raspunsul meu.Te pup ppa :*

| Adrian4123 explică (pentru xISaZzZz):

Ai dreptate, habar nai la ce ma refer.
PS: Nimeni nu mai au televizoare de alea din anii 20.