| AnonymusALLgame a întrebat:

Imi merge test driver unlimited cu placa video SIS Mirage 3 Graphics Total availabe graphics memory 320MB Dedicat video memory 256MB System video memory 0MB Shared system memory 64MB?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Da

| AnonymusALLgame explică (pentru Anonymus314):

De ce ma scoate dupa ce intru in joc imi arata filmuletu si apoi ma scoate doare dc?

| AnonymusALLgame explică (pentru Anonymus314):

De ce cand intru pe test driver unlimited imi arata ilmuletu si cand sa intru in meniu ma scoate ce sa ii fac?

| Anonymus314 a răspuns (pentru AnonymusALLgame):

Poate ai niste probleme in windows, poate n-ai instalat ceva, normal ar trebui sa-ti mearga conform:

http://www.systemrequirements.in/......mited.html