| MichelleC a întrebat:

Imi poate da cineva un site de unde pot descarca driveru` pentru bluetooth?
[Fundita!]

Răspuns Câştigător
| Im.GIulee a răspuns:

Depinde de bluetooth si de telefon. Eu am rupt din greseala cd-ul bluetoothului meu si am cautat pe net. Tind sa mentionez ca totusi ai nevoie de un usb pentru a conecta telefonul, nu merge fara.

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Ca sa iei driverul corect, trebuie sa ne spui producatorul recever'ului bluetooth. Daca ai laptop, zi'ne exact modelul(de ex: Fujitsu Esprimo Mobile V6555, etc.). Costi

| vladix a răspuns:

Poti incerca programul asta http://www.pasionat.info/reinstalarea-driverelor/. Bafta!